Team Plast
– styl z zasadami

Team Plast Sp. z o.o. jest producentem okien i drzwi z PVC i aluminium. Spółka rozpoczęła działalność 18 października 2002 roku, a jej siedziba znajduje się w miejscowości Stradomia Wierzchnia, powiat Syców, województwo dolnośląskie.

Branża stolarki okiennej to jeden z najdynamiczniej rozwijających się sektorów budownictwa. Ciągłe zaostrzanie norm w zakresie izolacyjności i energooszczędności mobilizuje producentów do stałego doskonalenia swoich produktów i wprowadzania coraz lepszych rozwiązań technologicznych. Dlatego, kiedy rozpoczynaliśmy działalność, rynek stolarki okiennej był w zupełnie innym miejscu, niż jest teraz. Podjęliśmy wyzwanie, żeby za nim nadążać, a nawet go wyprzedzać, tam, gdzie będzie to możliwe. Dążenie do innowacyjności i najwyższej jakości produktów, przy respektowaniu zasad zrównoważonego budownictwa, stało się naszym głównym celem. Dzisiaj możemy powiedzieć, że się udało. Oferowane przez nas systemy okienne cieszą się uznaniem zarówno w Polsce, jak i za granicą, stając się gwarancją komfortu i solidności.

14 lat uczestnictwa i działalności na trudnym, a także wielce konkurencyjnym rynku produkcji konstrukcji okiennych sprawia, że dzisiaj możemy z całą mocą wykorzystywać potencjał wynikający z faktu, że jesteśmy ciągle organizacją młodą, ale o ugruntowanym kapitale inteligencji technicznej, otwartą na partnerstwo biznesowe, żywo i elastycznie reagującą na potrzeby rynku. Organizacją, która opiera wszystkie swoje działania na filarach wiarygodności, profesjonalizmu, zaangażowania, wytrwałości i umiejętności rozwiązywania problemów.

O słuszności celu i drogi przekonuje nas wsparcie, jakie otrzymujemy od naszych niezawodnych partnerów, do których mamy zaszczyt zaliczyć tak uznane marki, jak: VEKA, GEALAN, Roto, Glassolution, Yawal czy też Aluprof. To także dzięki nim możemy naszym Klientom oferować konstrukcje okienne o najwyższej wartości użytkowej i wszechstronnym zastosowaniu, niezależnie od przeznaczenia obiektu albo jego lokalizacji. Wzornictwo przemysłowe VEKA, uroda i śmiałość kolorystyki GEALAN, wszechstronność Aluprof, trwałość Yawal, użyteczność ROTO oraz nowoczesność Glassolutions Saint Gobain składają się na niepowtarzalny, uniwersalny styl marki Team Plast. Nasze produkty i konstrukcje z taką samą łatwością i precyzją wpisują się w wymagania i architekturę obiektów zabytkowych, jak i ultra nowoczesnych wieżowców w centrach miast albo energooszczędnych osiedli mieszkaniowych lub domów o pasywnej charakterystyce energetycznej.

Massaki Imai, twórca strategii zarządzania jakością Kaizen uważa, że jakość, to wszystko, co można poprawić. Marka Team Plast przyjmuje ten pogląd za własny. Stawiamy na edukację i badania. Jesteśmy na etapie budowania własnego centrum szkoleniowego, w skład którego wejdzie laboratorium, w którym wykonywać będziemy własne próby i badania cech użytkowych naszych okien i drzwi. Wprawdzie już dzisiaj spełniają one rygorystyczne wymagania określane przez normy unijne dla budynków stawianych od 2021, ale nasze zamierzenia i projekty techniczne wybiegają daleko poza tę datę. Będziemy tworzyć, oceniać i ciągle doskonalić nasze produkty, bo taki jest wyznaczony cel oraz oczekiwania rynku i naszych partnerów. Chcemy stać się producentem okien i drzwi z PVC i aluminium cenionym za styl i zasady. Podpiszemy marką Team Plast wyłącznie produkty, w których będzie wszystko to, co w niej najlepsze.

DO GÓRY