Zadzwoń do nas

Nie znalezłeś odpowiedzi na interesujacy Cię temat, chcesz zgłębić istotne dla Ciebie zaganienie, zadzwoń - nasi pracownicy chętnie udzielą odpowiedzi na wszystkie Państwa pytania. Wybierając jeden z poniższych numerów telefonów masz szansę skontaktować się bezpośrednio z działem który rozwikła nurtujące Cię wątpliwości lub skieruje sprawę do osób które udzielą pomocy.

Team-Plast Sp. z o.o.

Stradomia Wierzchnia 88a
56-500 Syców
NIP: 9111814667
REGON: 932817567
KRS: 0000135696
Kapitał zakładowy: 600 000 PLN

Konto bankowe w ING Bank Śląski
23 1050 1504 1000 0022 9610 9842

CENTRALA

tel. +48 62 590 30 71 wew. 110
fax +48 62 590 30 75 (24h)
e-mail: sekretariat@teamplast.pl

SHOWROOM

tel. +48 62 590 30 71 wew. 200
tel. +48 62 590 30 71 wew. 201
e-mail: marketing@teamplast.pl

LOGISTYKA

tel. +48 506 233 238
e-mail: logistyka@teamplast.pl

DZIAŁ HANDLOWY

Marcin Marass

Marcin Marass

Krajowy Dyrektor Handlowy
marcin.marass@teamplast.pl
tel. kom. +48 603 441 577
Ilona Dylewska

Ilona
Dylewska

ilona.dylewska@teamplast.pl
tel. +48 62 590 30 71 wew.132
tel. kom. +48 609 539 162

DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA

Renata Krawczak

Renata Krawczak

Kierownik Działu Obsługi Klienta
renata.krawczak@teamplast.pl
tel. kom. +48 506 233 996
Jakub Misiak

Jakub
Misiak

jakub.misiak@teamplast.pl
tel. +48 62 590 30 71 wew.156
Nathalie Kasprzak

Nathalie
Kasprzak

nathalie.kasprzak@teamplast.pl
tel. +48 62 590 30 71 wew.138
tel. kom. +48 506 233 227
Karolina Broniszewska

Karolina
Broniszewska

karolina.broniszewska@teamplast.pl
tel. +48 62 590 30 71 wew.160
tel. kom. +48 506 233 025
DO GÓRY